Uživatelské jméno
Heslo
Nemáte účet?

Močit do lahve!

Zelený mužíček | Středa 29.10.2008 00:20 Komentářů: 7

„Od zítřka vstupuje na ústavu, který navštěvuji (rozumějte škole), v platnost nový speciální řád. Asi rok totiž bude probíhat rekonstrukce školy, za jejího plného běhu. Kromě kuriozit, k jaké řadím například zákaz pomáhat pracovníkům stavby, je tam také bod, který ihned vzbudil rozruch. Je zakázáno v průběhu hodin mimo přestávky chodit na WC.“

Tedy, pokud „se vám bude chtít“ pět minut po začátku hodiny, musíte čtyřicet minut vydržet. Což je, jak jistě víte, velmi nezdravé (ale od toho přece škola je, aby ničila naše zdraví) a může vést k infekcím, vzniku močových kamenů a poškození ledvin.

Důvodem je údajně to, že by mohlo dojít k ohrožení zdraví studentů kvůli probíhajícím stavebním pracím („spadne na vás okno“). A také jsme byli varování, že se máme pohybovat opatrně, protože bude prostor ve škole zaprášený a podlaha kluzká – také velmi zdravé, takové prašné prostředí. S trochou (spíš větší trochou, než menší) nadsázky by se dalo říct, že můžeme rovnou fárat do dolu, a na našem zdraví se to podepíše stejně.

Učitelé mají zakázáno dělat výjimky, takže jsou také pěkní chudáci. Jak asi mají zabránit studentovi, který zadržuje moč z posledních chvil a jeho svěrače hrozí každým okamžikem povolit, aby ze třídy prostě vyběhl a nedívaje se doprava ani doleva utíkal k nejbližšímu WC. Nezabrání tomu ani vlastním tělem, naopak každým zdržením studenta okrádají o v tu chvíli drahocenné vteřinky, které ten pak nažene rychlým úprkem, při kterém snadno přehlédne ona všude hrozící nebezpečí.

Je to, jako obvykle, pěkný Kocourkov.


V diskuzi je 7 komentářů, můžete přidat další


Kategorie
Jak se žije v OstravěMultimediaTOPWebdesign a ITWindowsZe světaZelený mužíčekŽivot v České republice
RSS
ČlánkyKomentáře
Už jste četli?
Někteří řidiči jsou prostě nepoučitelní hlupáci9000 diváků vidělo, jak Baník doma rozstřílel Jablonec
Zelený mužíček
Blog Registrace Archiv Autor Odkazy Síň slávy

Zelený mužíček - ikona Zelený mužíček - tak trochu jiný blog využívá 123CMS pro blog
RSS - ikona RSS pro články a pro komentáře
Kontakt - ikona Kontakt: mail@zelenymuzicek.cz